facebook - Gauto

Японія – це унікальна країна, яка стала заслуженим лідером в області виробництва автомобілів. Кожна машина з Японії – це гарантія економічності, надійності, технічної досконалості і передових технологій.

Наша компанія вже більше 10 років працює в автомобільному бізнесі, пропонуючи своїм клієнтам послуги з вибору, покупки і доставки авто з Японії за приємними цінами з усім документальним оформленням. Наш основний принцип роботи – це порядність і чесність. Підтвердженням цьому буде служити прозора фінансова схема, налагоджена система поставок, скрупульозне виконання всіх узятих на себе зобов’язань, а також відгуки наших клієнтів, які вже змогли купити автомобіль з Японії за доступними цінами.

Чому ми рекомендуємо Вам вибрати автомобілі з Японії?

 • Винятково чесний пробіг. На одометрі тільки справжній кілометраж, тому що коригування пробігу в Японії є кримінальним злочином.
 • Доступна ціна. Ціна на автомобіль, який куплений в Японії за допомогою наших фахівців, буде значно нижчою за ту, ніж куплений автомобіль на ринку.
 • Стан авто. Якісні ПММ, ідеальні дороги, сучасне і грамотне обслуговування сприяють тому, що кожен автомобіль знаходиться в ідеальному стані.
 • Юридична чистота. Кожен автомобіль завозиться легально на території України, тому ви будете мати всі документи про розмитнення і сплату платежів.
 • Широкий асортимент. На японських аукціонах продається понад 140 000 автомобілів за тиждень, при цьому є можливість вибрати будь-які забарвлення, комплектації і новітні технічні рішення.

Скільки коштує покупка автомобіля з Японії?

Фінансові можливості жителів Японії дозволяє їм кожні кілька років міняти автомобіль, а не чекати, поки він повністю витратить своєї ресурс. Отже, ви зможете купити автомобіль з Японії недорого, при цьому вигідно в плані прохідності і зносу. Це пов’язано з тим, що ціна на автомобіль знижується в середньому на 60% після двох років експлуатації, тому на аукціонах фактичні нові автомобілі за приємними цінами.

При цьому дана вигода залишається навіть після всіх процедур переробки, розмитнення, оформлення і доставки. Наприклад, покупець може придбати автомобіль Nissan Leaf 2013 роки за 3000 доларів, при цьому вартість даного автомобіля в Україні мінімум в три рази вище.

Тонкощі покупки автомобіля з Японії.

Процес купівлі автомобіля з Японії здійснюється за наступною схемою:

 • ви укладаєте договір з фахівцями нашої компанії;
 • вибираємо автомобіль з урахуванням вимог до нього;
 • шукаємо на аукціонах підходящий варіант;
 • надаємо звіт по автомобілю з відео, фото та характеристиками;
 • якщо замовнику подобається автомобіль, авто викуповується на аукціоні і відправляється в порт Японії;
 • доставка в порт Грузії для проходження сертифікованого переобладнання
 • доставка автомобіля в порт Одеси і проходження митного контролю;
 • отримання всіх документів на руки і проведення повної оплати.

Автомобіль підганяється під потрібні стандарти, щоб провести розмитнення на вигідних умовах, в тому числі проводиться зміна керма на ліву сторону. В середньому процедура вибору і покупки займає 2-3 місяців, після чого ви зможете насолоджуватися надійний і якісним автомобілем, який має мінімальний пробіг і ідеальне технічний стан. Якщо Ви хочете купити автомобіль з Японії, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Ціна авто з Японії

Этапи покупки авто в Японії

Авто - Gauto

1. Підбір авто на аукционі

Экономия - Gauto

2. Передоплата

Торги и покупка авто - Gauto

3. Торги і покупка авто

Контейнер - Gauto

4. Доставка контейнера

Процесс растаможки - Gauto

5. Процес розмитнення

Экономия - Gauto

6. Економія 30-50%

Растаможка, Сертификация - Gauto

7. Сертифікація

Аккаунт - Gauto

8. Постановка на облік

Замовити підбір авто

Ми даємо можливість свободи вибору.
Повний цикл доставки автомобіля
з США, Грузії и Японії  «під ключ»

Всі права захищені GAUTO © 2013-2019.

Контакти

г. Київ,
ул. Новополева 97б
+38(068) 324 71 56
+38(093) 324 71 56
+38(099) 324 71 56
E-Mail

Ми в соц. мережах

top - Gauto

Бесплатная

консультация и расчет!

Получите прямо сейчас до 15 расчетов стоимости
автомобиля и консультацию эксперта бесплатно