Безпека:

Покращуючи світло свого автомобіля, в першу чергу, Ви підвищуєте свою безпеку. Гарне світло дозволяє завчасно і правильно відреагувати на дорожню ситуацію. Наприклад, ями, перешкоди, пішоходи, тварини і т.д.

Экономія:

Своєчасна реакція на ситуацію на дорозі дозволяє заощадити на ремонті ходової, гальмівних механізмів, гумі і навіть, в деяких випадках, кузова Вашого автомобіля

Комфорт:

Висока якість освітленості дороги дозволяє рухатися швидше, відчуваючи себе за кермом комфортно, а очам менше втомлюватися. Особливо це важливо в далеких поїздках.

Гарантія:

На всі наші роботи і використовувані матеріали ми надаємо гарантію 1 рік.

Наші послуги

Встановлення лінз

Полірування

Заміна
штатних лінз

Встановлення
ДХО

Тюнінг оптики – це важливий етап доопрацювання автомобіля. Адже кожен автолюбитель хоче, щоб оптика на його автомобілі не тільки гарантувала світло високої якості, але також виглядала стильно, актуально і індивідуально з урахуванням тенденцій сучасного дизайну.

Саме тюнінг світла дозволяє зробити «погляд» вашого автомобіля більш виразним і агресивним, або навпаки – солідним і елегантним. Все залежить від ваших уподобань і обраного автомобіля. При цьому тюнінг оптики іноді дозволяє не просто прикрасити зовнішній вигляд авто, але і поліпшити його світло, гарантуючи кращу пасивну безпеку.

Компанія “GAUTO” завжди готова прийти на допомогу, якщо ви хочете поліпшити свій автомобіль. Проводимо тюнінг автомобілів більше 10 років, і за цей час нам вдалося зібрати команду справжніх професіоналів, які завжди готові виконати тюнінг оптики і інших елементів автомобіля будь-якої складності.

Багатий досвід роботи, любов до своєї роботи і наявність всього необхідного інструменту дозволяють нам гарантувати високу якість. Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на найширший спектр послуг в області роботи з фарами: оригінальний дизайн, установка світлодіодних фар, фарбування фар і тонування оптики.

Установка світлодіодів – економія і підвищення пасивної безпеки

Саме світлодіодні фари є новим словом в області освітлення авто. Все більше сучасних авто високого цінового сегмента комплектуються саме такий оптикою. Але навіть якщо ваш автомобіль не має світлодіодну оптику, ми пропонуємо змінити стару оптику на світлодіодний аналог.

Зазвичай така модернізація відбивається на якості освітлення проїжджої частини, роблячи його якісніше через збільшення потужності світлового потоку. Не потрібно забувати і про зовнішній вигляд транспортного засобу – ваш автомобіль буде виглядати стильно і ефективно.

Тонування фар – підкресліть свою оригінальність

Модернізувати світло автомобіля можна і за допомогою тонування. Але тонувати можна тільки задні ліхтарі – стопи. Наші фахівці використовують спеціальну чорну тонування, а унікальність матеріалу полягає в тому, щоб надати оптиці благородного чорного кольору, який не впливатиме на якість світіння ламп. Тонування проводиться строго з урахуванням існуючих правил.

Якщо ви хочете замовити тюнінг елементів світла, вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Ми зробимо все, щоб ваш автомобіль став більш стильним, залишаючись все таким же безпечним. Завжди готові відповісти на всі ваші запитання.

Ціна

Встановлення біксенонових лінз (збірка/розбірка, встановлення)

от 999 грн

Встановлення штатних лінз hella (koito, visteon, valeo) на шпильках

от 2500 грн

Заміна штатних лінз (старі на нові з розбіркою фар)

от 1499 грн

Заміна лінз в адаптивних фарах

от 2999 грн

Встановлення лінз в птф (і також біксенонових)

от 999 грн

Чистка фар всередині/ Відновлення фар (розбір не включений)

от 200 грн

Заміна герметики на оригінальний KOITO

от 550 грн

Регулювання світла по ГОСТ

от 250 грн

Зняття/встановлення бамперу (якщо необхідно)

от 499 грн

Розбір поліуретанової фари по шву без пошкоджень корпуса

от 2999 грн

Ціни наведені без урахування вартості витратних матеріалів.

Ми не даємо гарантію на герметичність фар, якщо в процесі установки штатний герметик не замінюється на оригінальний новий !!! (Оплачується окремо).

Ми не працюємо з матеріалами замовника!

Замовити зворотний звонок

Ми даємо можливість свободи вибору.
Повний цикл доставки автомобіля
з США, Грузії и Японії  «під ключ»

Всі права захищені GAUTO © 2013-2019.

Контакти

г. Київ,
ул. Новополева 97б
+38(068) 324 71 56
+38(093) 324 71 56
+38(099) 324 71 56
E-Mail

Ми в соц. мережах